Задати питання декану

Задати питання декану:

Курс валют

Актуальний курс
валют:

USD:
EUR:
RUR:

архів новин

19 лютого 2021 р. відбулося засідання наукового гуртка кафедри українознавства та лінгводидактики факультету економіки, бізнесу та контролю «Термінологічні системи технологічних галузей» під керівництвом д.філол.н., проф. Віват Г.І. та к.філол.н., доц. Машарової Я.В.

 

Будь якої результат можно оцифрувати: наш випускник - Козак Катерина об отриманої освіті економіста та розвитку  своєї кар'єри.

http://kaf.ep.onaft.edu.ua/2020/05/06/bud-iakyi-rezultat-mozhna-otsyfruvaty/

Вітаємо з перемогою першокурсника, успішного та талановитого студента факультету економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій!

http://kaf.ep.onaft.edu.ua/2020/04/27/vitaiemo-z-peremohoiu/

КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ЗАХИСТУ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ СПЕЦ. 051 «ЕКОНОМІКА» НА КАФЕДРІ Економіки промисловості

Нагородження співробітників факультету Економіки, бізнесу і контролю за результатами ефективної роботи в 2018-2019 навчальному році.

Вітаємо випускників ОНАХТ, які отримали ступень вищої освіти "Магістр"!!! Факультет вітає та бажає успіхів у покорінні вершин професії "Економіка" та "Облік і оподаткування")!!!

Шановні студенти! Нові реквізити для оплати за навчання за 2 семестр 2019-2020 року.  Сплатити за навчання  за 2 семестр необхідно до 31.01.2020 року.

Увага! Студентам факультету Економіки, бізнесу і контролю денної форми навчання! З 01.02.2020 р. Розпочинається дистанційний модуль. Для отримання завдання за дисциплінами 2 семестру необхідно використовувати посилання http://moodle.onaft.edu.ua/login/ , ввести отриманий в деканаті логін та пароль. При виникненні питання не можливості доступу по контенту звертатись на електрону пошту до Центру дистанційного навчання ОНАХТ за посиланням https://www.onaft.edu.ua/dlc.

 

.

Вітаємо всіх студентів) бажаємо успіхів у навчанні, яскравого студентського життя та покоріння вершин майбутньої професії)

8 лютого 2020 року в Україні відбувся фінальний етап ювілейного Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 

 

Шановнi cтудненти та викладачі! У зв'язку з карантином навчання відбувається дистанційно до 03.04. Використовувати посилання http://moodle.onaft.edu.ua/login/index.php 

Увага студентам-випускникам СВО Бакалавр! Он-лайн курси для підготовки для ЗНО з іноземної мови для вступу в магістратуру!  https://zno.osvita.ua/master/english/list.html

Пільгові кредити на навчання для студентів ЗВО для сплати за навчання та в наступному 2020-2021 навчального року.

Карантин 26.03.2020

Навчаємося та ефективно працюємо в умовах карантину, який продовжено до 24.04.2020 року.

Звернення ректора ОНАХТ профессора Єгорова Богдана Вікторовича до студентів та співробітників

Розклад консультацій з виконання курсових та випускних робіт для студентів спеціальності 071 "Облік і оподаткування" та напряму підготовки 6.030506 "Облік і аудит": графік консульцій, викладачі та контакти для зв'язку.

Графік дистанційного консультування КР спец. 071:

http://audit.onaft.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/2016/02/Grafik-konsultatsij-KR.pdf

Графік дистанційного консультування ВР спец. 071:

http://audit.onaft.edu.ua/wp-content/uploads/sites/19/2016/02/Grafik-konsultatsij-VR.pdf

 

Розклад консультацій з виконання курсових та випускних робіт для студентів спеціальності 051 "Економіка" та напряму підготовки 6.030504 "Економіка підприємства": графік консульцій, викладачі та контакти для зв'язку.

http://kaf.ep.onaft.edu.ua/students/stud-consultations/

Видатні випускники факультету Економіки, бізнесу і контролю зі спеціальностей "Економіка" та "Облік і оподаткування"

http://audit.onaft.edu.ua/vidatni-vipuskniki-kafedri

http://kaf.ep.onaft.edu.ua/about-us/vydatni-vypusknyky/

Якісна підготовка фахівців будь якої спеціальності в ОНАХТ не можлива без знання сучасних технологій в галузі та наукових досліджень, а сучасний керівник повинен мати глибокі знання з економіки, обліку, економічного аналізу та аудиту для ефективного управління підприємством.

Шановні вступникищо вже мають диплом ступеня магістра (спеціаліста)! Раді повідомити Вам, що відповідно до Правил прийому до ОНАХТ у 2020 році вступ для здобуття ступеня вищої освіти «Магістр»

Запрошуємо тих, хто обожнює зануритися у тему податків, обліку, аналізу економічних схем, а потім письмово викладати свої висновки, наче казку, наче цікаву розповідь для оточення. Експертна робота полягає у вивченню законів і законодавчих актів, і підказці бухгалтерам і директорам, керівникам відділів, як їм законодавчо вигідніше вести облікові, господарчі справи!

Цікаві новини та важлива інформація пов'язана з нашою улюбленою академією наведених в вигляді нашої газети "ТЕХНОЛОГ". Бажаемо прижємного читання!

вітаємо!!!

Вітаємо студентів зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» факультету Економіки, бізнесу і контролю Одеської національної академії харчових технологій  Чабан Юлію Олександрівну (2 курс, групи ФЕБ-231) та Чебан Діану Олександрівну (3 курс, групи ФЕБ-331)  з перемогою та здобуттям диплома ІІ ступеня в Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти (Наказ МОН від 13.05.2020 р. №622).

Вітаємо та висловлюємо щиру подяку керівникам студентів Ганні Іванівні Віват та Ользі Іванівні Філіпенко!

 Бажаємо творчої наснаги, успіхів та подальших перемог!

Вітаю всіх!!!

Колись в юності я вирішив присвятити себе професії, пов’язаної з соціально-економічною сферою діяльності людини. Ще будучи студентом кафедри економіки промисловості Одеської національної академії харчових технологій, я зрозумів, що без знань, отриманих тут, я б не зміг знайти своє гідне місце в суспільстві. Вивчення економічних дисциплін сформувало моє цілісне уявлення про те, як вибрати свій власний шлях досягнення успіху. Через роки я переконався, що не помилився у виборі спеціальності, яка дозволила реалізувати в реальності мою мрію....

Отримай сучасну економічну освіту зі спеціальностей 071  Облік і оподаткування та 051 Економіка та увійди в коло професіоналів, які визначають економічне майбутнє та мають стабільний дохід)))

https://youtu.be/c4cUVSYxIO8

Консультация для Бакалавров по ЕВИ.

Олена Зінченко приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Увага, конкурс на 1 вакантне місце за державним замовленням на 2 курсі спеціальності 051 "Економіка" СВО Магістр з 31.07.2020 р. по 13.08.2020 р. З документами для участі в конкурсі звертатися до деканату факультету

Увага, конкурс на 1 вакантне місце за державним замовленням на 3 курсі спеціальності 051 "Економіка" СВО Бакалавр з 14.08.2020 р. по 30.08.2020 р. З документами для участі в конкурсі звертатися до деканату факультету.

Технолог 02.10.2020

1.Стандарт вищої освіти спеціальності 051 СВО Бакалавр:https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/zatverdzeni%20standarty/12/21/051-ekonomika-bakalavr.pdf 

  2.Стандарт вищої освіти спеціальності 051 СВО Магістр https://mon.gov.ua/storage/app/media/vishcha-osvita/zatverdzeni%20standarty/2020/03/051-ekonomika-M.pdf  

 

 

22 лютого 2021 р. викладачі кафедри українознавства та лінгводидактики факультету економіки, бізнесу та контролю на чолі з д.філол.н., проф. Віват Г.І. приєдналася до пошанування української поетеси Лесі Українки (до 150-річчя від дня народження).

Другий етап  Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт  "Black Sea Science"

Вітаємо з перемогою Величко Ольгу - студентку факультету Економіки, бізнесу і контролю З курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування  СВО Бакалавр  та студентку факультету Менеджменту, маркетингу та логістики 1 курсу спеціальності 073 Менеджмет  СВО Магістр  Ступницьку Марину з перемогою у міжнародному конкурсі Black Sea Science 2021 -  II місце з напряму Економіка і управління. науковий керівник, к.е.н., доц. Купріна Н.М.

Вітаємо!!!

Вітаємо учасників та їх керівників з перемогою в Міжнародному конкурсі наукових робіт Black Sea Science -2021!

Бажаємо успіху, натхнення, творчих цікавих робіт у майбутньому

Внимание! Выпускники высшего образования ′′ Бакалавр "! Единственный вступительный экзамен по иностранному языку состоится 30 июня 2021 года.

З 15 червня по 22 червня на випусковій кафедрі обліку та аудиту ОНАХТ
успішно захистили свої випускні роботі студенти спеціальності 071 «Облік і
оподаткування».

Шановні студенти та викладачі і співробітники факультету! Вітаю всіх зі святом -Днем Незалежності України! Бажаю всім здоров‘я, миру, достатку, щастя, розвитку та здійснення мрій! Декан факультету, Наталія Купріна

Факультет економіки бізнесу і контролю запрошує студентів 1 курсу на урочисту посвяту у студенти Одеського національного технологічного університету: 31.08.2021р о 9.00 у корпуса В (збір о 8.00 в аудиторії А-324).  Деканат

День прапора і 30 років незалежності нашої держави. Це велике свято для будь-якої країни. Прийми наші вітання, Україна, і розквітай! Колектив Одеської національної академії харчових технологій до цієї дати приготував тобі подарунок: ми стали Одеським національним технологічним  університетом! Це результат нашої копіткої роботи в умовах далеких від бажаних. У день народження не тільки подарунки дарують, але й бажають всього найкращого. Мені багато чтого хочеться тобі  побажати, моя Україна!

31 серпня - відбулася урочиста посвята абітурієнтів в студенти Одеського національного технологічного університету. Вітаємо Вас шановні першокурсники з вступом в один з найкращих університетів інженерної освіти нашої держави. Бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, радості та натхнення.