Задати питання декану

Задати питання декану:

Курс валют

Актуальний курс
валют:

USD:
EUR:
RUR:

деканат

 
декан факультету Економіки, бізнесу і контролю, доцент кандидат економічних наук
Купріна Наталія Михайлівна
Науковi інтереси : наукові дослідження відповідно до держбюджетних тем ОНАХТ “Розвиток підприємств харчової промисловості в умовах глобалізацій них процесів в економіці України“ та “Методологія реструктуризації підприємств харчової промисловості в умовах впливу глобалізацій них процесів на економіку України“ Викладає такі дисциплини: Управлінський облік, Організація обліку, Облік і аудит. Науково-методична робота:є автором більше 120 наукових праць, методичних посібників, вказівок та підручника з грифом МОН, співавтором колективних монографій.
 
ст. викладач кафедри економіки промисловості
Магденко Світлана Олександрівна.
Науковi інтереси : Дослідження складових організаційно-економічного рівня підприємств та його вимір. Викладає такі дисциплини: Практичні заняття з дисциплін «Економіка підприємства», «Основи економічної безпеки», «Економічна кон’юнктура».
 
зам. декана, доцент кандидат економічних наук
Маркова Тетяна Дмитріївна
Науковi інтереси : Механізм забезпечення ефективності розвитку теплонасосної енергетики в Україні. Викладає такі дисциплини: Бухгалтерський облік, Інформаційні системи і технології обліку, Управлінські інформаційні системи в аналізі та аудиті.