Задати питання декану

Задати питання декану:

Курс валют

Актуальний курс
валют:

USD:
EUR:
RUR:

факультет економіки,
бізнесу і контролю

одеська національна академія
харчових технологій

Основні напрямки роботи

Викладачами факультету ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕСУ І КОНТРОЛЮ розвиваються наступні напрямки навчання і досліджень:

ОБЛІК І ОПОДОДАТКУВАННЯ: фінансова аналітика

Спеціальність «Облік і оподаткування» ОПП «Фінансова аналітика» стала популярна в останні роки. Зміни у розвитку економіки України та підприємств, а також за вимогами роботодавців в потребі висококваліфікованих кадрах за новими спеціалізаціями сприяло відкриттю нової ОПП «Фінансова аналітика» у даній спеціальності у 2019 році. Податкове планування, проведення фінансово-економічного аналізу, оцінка ефективності діяльності підприємств та окремих видів ресурсів, конкурентна розвідка, операції з купівлі та продажу нерухомості, транспортних засобів, будівель,споруд,  обладнання та іншого майна потребують фахівців з даного напряму для сучасного бізнесу. Особливо це актуально при створенні великих підприємств, холдингів,формування транснаціональних корпорацій тощо, що неможливе без якісної роботи таких консультантів.

ЕКОНОМІКА: цифрова економіка

Сучасні вимоги ринку потребували введення у 2018 році нової освітньо-професійної програми «Цифрова економіка» в спеціальності 051 «Економіка» для підготовки фахівців, які зможуть управляти електронними грошовими коштами, управляти цифровими економічними та бізнес-процесами. Розвиток ринку потребує висококваліфікованих аналітиків для реального, фінансового та IT – секторів економіки, економічної сфері та продажу товару, що охоплює банки та інші фінансові підприємства, транснаціональні корпорації, холдинги, торгівельні підприємства в тому числі через інтернет-мережи, туристичні компанії, управління експортно-імпортними операціями підприємств; міжнародна економіка, глобальна економіка, зовнішньоекономічна діяльність підприємств тощо, що базується на інформаційно-комунікаційних та цифрових технологіях».

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ: облік і аудит

Спеціальність «Облік і оподаткування» ОПП «Облік і аудит»традиційно популярна, і це не випадково. Жодне підприємство не може обійтися без бухгалтера, внутрішнього аудитора, спеціалістів з фінансового обліку та податковому обліку. Сьогодні його праця не тільки потрібна, але й добре оплачується. У більшості країн світу, незважаючи на насиченість ринку праці бухгалтерами, аудиторами, внутрішніми контролерами, фінансистами відбувається їх випереджальний ріст стосовно інших спеціальностей. Робота бухгалтера перетворилася з монотонної у творчу. Бухгалтерський облік сьогодні – це інформаційна система, що відбиває стан і рух майна, розрахунків і зобов’язань, фінансових результатів. Наші випускники мають навички роботи в області економічного аналізу, бухгалтерського і фінансового обліку, оподатковування, аудиту, контролю та ревізії не тільки в сфері промислового виробництва, але й в області комерційних послуг, у сфері малого підприємництва, в діяльності контролюючих структур, проведення судово-бухгалтерської експертизи.

ЕКОНОМІКА: економіка підприємства

Освітньо-професійна програма «Економіка підприємства» – це, насамперед, фундаментальна підготовка і практичні навички для ефективної роботи у всіх економічних підрозділах підприємств різних форм власності. «Економіка підприємства» – найпоширеніша економічна спеціалізація на ринку праці нашої країни. Кожне технічне, технологічне, організаційне або управлінське рішення на підприємстві має потребу в надійному економічному обґрунтуванні і постійному економічному моніторингу за його впровадженням і виконанням. Економісти підприємства є надійним щитом, що захищає його від технічних, ринкових або фінансових потрясінь. У кризових ситуаціях вони відіграють роль економічного адвоката для менеджерів найвищого рівня.


новини

Відкрита лекція

07.10.2021 р. на кафедрі Цифрових технологій фінансових операцій  Факультет економіки, бізнесу і контролю  (ОНАХТ) - ОНТУ відбудеться відкрита лекція

Нові реквізити для оплати

Шановні студенти! Нові реквізити для оплати за навчання за 2 семестр 2019-2020 року.  Сплатити за навчання  за 2 семестр необхідно до 31.01.2020 року.

Пільгові кредити на навчання

Пільгові кредити на навчання для студентів ЗВО для сплати за навчання та в наступному 2020-2021 навчального року.

Будь якої результат можно оцифрувати

Будь якої результат можно оцифрувати: наш випускник - Козак Катерина об отриманої освіті економіста та розвитку  своєї кар'єри.

http://kaf.ep.onaft.edu.ua/2020/05/06/bud-iakyi-rezultat-mozhna-otsyfruvaty/

Привітання від Ректора!

      День прапора і 30 років незалежності нашої держави. Це велике свято для будь-якої країни. Прийми наші вітання, Україна, і розквітай! Колектив Одеської національної академії харчових технологій до цієї дати приготував тобі подарунок: ми стали Одеським національним технологічним  університетом! Це результат нашої копіткої роботи в умовах далеких від бажаних. У день народження не тільки подарунки дарують, але й бажають всього найкращого. Мені багато чтого хочеться тобі  побажати, моя Україна!

Свято посвяти!

31 серпня - відбулася урочиста посвята абітурієнтів в студенти Одеського національного технологічного університету. Вітаємо Вас шановні першокурсники з вступом в один з найкращих університетів інженерної освіти нашої держави. Бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, радості та натхнення.

Привітання від Декану зі святом -Днем Незалежності України!

Шановні студенти та викладачі і співробітники факультету! Вітаю всіх зі святом -Днем Незалежності України! Бажаю всім здоров‘я, миру, достатку, щастя, розвитку та здійснення мрій! Декан факультету, Наталія Купріна

 Посвята студентів першого курсу

Факультет економіки бізнесу і контролю запрошує студентів 1 курсу на урочисту посвяту у студенти Одеського національного технологічного університету: 31.08.2021р о 9.00 у корпуса В (збір о 8.00 в аудиторії А-324).  Деканат

архів новин

анонси

 
 
 
 
всі анонси→